top of page
İÇERİKLER
Gezerken

Gezerken

Zeki Akakça'nın hazırladığı ve sunduğu, DRT TV ekranlarında yayınlanan Ege Bölgesi'nin eşsiz güzellikteki yerlerinde sizlerle buluştuğu programda, gezerken aynı zamanda gördüklerimizi fotoğraflarla ölümsüzleştiriyoruz.

Güne Bakış

Güne Bakış

Cansu Karacık Yazıcı'nın hazırladığı ve sunduğu, DRT TV ekranlarında yayınlanan Güne Bakış programında kamuoyu gündemini belirleyen gazetelerdeki haberlerin okunmasının yanı sıra günün konuğu ile belirlenen konu üzerine değerlendirme yapılmaktadır.

DRT TV Güne Bakış programı ekran görüntüsü mukaddes başkaya
vlcsnap-2022-06-04-14h17m47s226_edited.j
İşin Mutfağı

İşin Mutfağı

Funda Değirmenci'nin hazırladığı ve sunduğu, DRT TV ekranlarında yayınlanan İşin Mutfağı programında, iş insanlarının tecrübelerini, başarı hikayelerini ve tavsiyelerini işin mutfağında dinleyeceğiz.

Haftaya Bakış

Haftaya Bakış

İrfan Atasoy'un hazırlayıp sunduğu, DRT TV ekranlarında yayınlanan Haftaya Bakış programında, kamuoyu gündemini meşgul eden konular derinlemesine ele alınarak, farklı görüşlere sahip olan konuklar eşliğinde değerlendirilmektedir.

Sağlık Köşesi

Sağlık Köşesi

Klinik Psikolog Gülşen Yarımca'nın hazırlayıp sunduğu, DRT TV ekranlarında yayınlanan Sağlık Köşesi programı, alanında uzman konuklar eşliğinde kamuoyunu bilgilendirici nitelikte gerçekleşmektedir.

Haberin Merkezi

Haberin Merkezi

Tolga Alp Düzgören'in hazırlayıp sunduğu, DRT TV ekranlarında yayınlanan Haberin Merkezi programında canlı yayın konuklarıyla beraber kamuoyu gündeminde yer alan konular ele alınmaktadır.

Hayat Mutfakta

Hayat Mutfakta

Gülşen Özkan Çınar'ın hazırlayıp sunduğu, DRT TV ekranlarında yayınlanan programın içeriğinde sağlık ve güncel konular üzerine sohbetler yapılırken diğer taraftan uygulamalı yemek tarifleri ve yemek yapımı hakkında püf noktalar konuşulmaktadır.

Karaçay Yollarda

Karaçay Yollarda

Muhammet Karaçay'ın hazırladığı ve sunduğu, DRT TV ekranlarında yayınlanan programda Ege Bölgesi'nin gelenek görenekleri, tarihi ve geleneksel mekanlarının yanı sıra merkezi lokasyonları tanıtılmaktadır.

karacay (3).jpg
Yollar ve İzler

Yollar ve İzler

Ümit Şıracı'nın hazırladığı ve sunduğu, DRT TV ekranlarında yayınlanan programda, Ege Bölgesi'nde yer alan, henüz geniş ziyaretçi kitleleri tarafından benimsenmemiş, doğal ve tarihi güzellikleri barındıran lokasyonlar izleyiciye sunulmaktadır.

Tork

Tork

Ozan Akakça'nın hazırladığı ve sunduğu, DRT TV ekranlarında yayınlanan programda, motorlu taşıtlar piyasasına dair güncel haberlere yer verilerek, detaylı araç incelemesi yapılmaktadır.

Huzur Saati

Huzur Saati

Ali Sürücüoğlu'nun hazırlayıp sunduğu, DRT TV ekranlarında yayınlanan programda manevi konular ele alınmaktadır.

Dikab

DİKAB'dan Hikâyeler Mini Belgesel Serisi

Hayata yön veren "DİKAB’dan Hikâyeler" mini belgesel serisi.

bottom of page